Menoplant Soy-a 40+ Produktem Roku 2015

Menoplant Soy-a 40+ po raz trzeci z rzędu uznany przez farmaceutów najlepszym Produktem Roku w kategorii „Preparaty na menopauzę”.

Pierwsze miejsce w plebiscycie organizowanym przez Wydawnictwo Apteka i otrzymany zaszczytny tytuł Produkt Roku 2015, potwierdza, ze Menoplant Soy -a 40+, to produkt znany  i od wielu już lat bardzo ceniony, i to nie tylko przez Klientki – dojrzałe kobiety, pragnące poprawić komfort swojego życia, ale także farmaceutów.

Menoplant Soy-a 40+,  zawierający naturalne izoflawony sojowe,  w budowie bardzo zbliżone do kobiecych hormonów – estrogenów, farmaceuci polecają kobietom, które chcą znów osiągnąć wewnętrzną harmonię i oswoić się ze zmianami, które zachodzą w czasie menopauzy w ciele i psychice dojrzałej kobiety.

Niedawno brand Menoplant wzbogacił się o kremo-żel do codziennej pielęgnacji okolic intymnych. Menoplant intimia razem z Menoplant Soy-a 40+ kompleksowo zatroszczą się o poprawę i komfort życia kobiety dojrzałej.

Zainteresował Cię ten artykuł? Porozmawiajmy!

Zadzwoń! Jesteśmy dostępni w godz. 7:00 – 15:00 w dni robocze pod numerem:
+ 48 77 485 08 01
Wolisz do nas napisać? Skorzystaj z poniższego adresu:
sekretariat@asa.eu
Masz produktowy pomysł, problem lub wyzwanie? Poniższy formularz jest do Twojej dyspozycji.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest ASA Sp. z o.o. z siedzibą w Głubczycach, ul. Oświęcimska 11, 48-100 Głubczyce. Twoje dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania zgodnie z prawnie uzasadnionym celem administratora, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.