Rekomendacja Business Centre Club dla ASA

Po raz kolejny ASA została  uhonorowana  Rekomendacją Business Centre Club.
Przyznana Rekomendacja świadczy o tym, że ASA jest firmą rzetelną, wiarygodną, przestrzegającą zasad etyki kupieckiej i akceptującą zasady kodeksu honorowego Business Centre Club.

Business Centre Club j(BCC) jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców istniejącą od 1991 r.
ASA już od trzynastu lat przynależy do tego zaszczytnego grona Członków Klubu  BCC.

Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne. Business Centre Club pomaga swoim członkom w prowadzeniu działalności gospodarczej i społecznej, potwierdzając ich wiarygodność oraz przestrzeganie zasad  fair play. Członkowie BCC zobowiązani są ponadto do wzajemnej pomocy i współpracy przez co stanowią wzór społeczny godny naśladowania.

Dzięki swoim osiągnięciom BCC jest uznawany przez przedsiębiorców za organizację najlepiej reprezentującą interesy firm, a także najbardziej użyteczną i skuteczną.

 

Pobierz rekomendację

Zainteresował Cię ten artykuł? Porozmawiajmy!

Zadzwoń! Jesteśmy dostępni w godz. 7:00 – 15:00 w dni robocze pod numerem:
+ 48 77 485 08 01
Wolisz do nas napisać? Skorzystaj z poniższego adresu:
sekretariat@asa.eu
Masz produktowy pomysł, problem lub wyzwanie? Poniższy formularz jest do Twojej dyspozycji.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest ASA Sp. z o.o. z siedzibą w Głubczycach, ul. Oświęcimska 11, 48-100 Głubczyce. Twoje dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania zgodnie z prawnie uzasadnionym celem administratora, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.