ASA kolejny raz GAZELĄ BIZNESU

Z przyjemnością informujemy, że firma ASA ponownie została uhonorowana prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym przez redakcję „Pulsu Biznesu” przy współpracy z firmą Coface Poland.

Zwycięstwo w XI edycji plebiscytu potwierdza wysoką, konkurencyjną pozycję, jaką ASA od 11 lat zajmuje wśród krajowych przedsiębiorstw. W tym roku, w konkursie  „Gazela  Biznesu” wzięło udział ponad 4 tysiące firm. O wygranej ASA zadecydowały: przyrost obrotów osiągnięty w ciągu trzech lat działalności (wyrażony w procentach) oraz doskonała reputacja wśród kontrahentów i odbiorców.

Co wspólnego ma współczesna firma z Gazelą?
Według  „Pulsu Biznesu” Gazela to firma średniej wielkości, która doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów, a w razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu.

Zaszczytny tytuł  Gazela Biznesu 2010 otrzymała ASA ponieważ jest firmą, która:
• rozpoczęła działalność przed rokiem 2007 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś
• w roku bazowym 2007 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych
• w latach 2007-2009 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży
• w latach 2007-2009 ani razu nie odnotowała straty
• umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej od roku 2007 (publikując je w Monitorze Polskim B albo przekazując dane do Coface Poland albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego).1

To szczególne wyróżnienie, przyznawane najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom średniej wielkości, które jednocześnie cechuje nieskazitelna reputacja i uczciwość wobec udziałowców, stanowi potwierdzenie, że obrany kierunek rozwoju firmy jest prawidłowy. Natomiast osiągnięty wzrost przychodu i sprzedaży dowodzi, że dobrze poradziliśmy sobie również  w warunkach panującego kryzysu gospodarczego.

Przyznana nagroda  i  tytuł jest uznaniem wieloletniej działalności ASA, która dzięki swej dynamice potrafi wygrywać nawet z o wiele większymi konkurentami. W przeciągu trzech lat firma nie odnotowała żadnych strat, a do tego z roku na rok odnotowywuje  znaczący wzrost sprzedaży. Ponadto odznacza się nieposzlakowaną opinią i wyjątkową uczciwością wobec swoich  kontrahentów.

Tegoroczny, zaszczytny  tytuł  Gazeli Biznesu dołączy do grona wyróżnień i nagród otrzymanych przez ASA od „Pulsu Biznesu” w latach wcześniejszych:
• W 2006r ASA znalazła się w gronie firm nominowanych do tytułu Gazeli Biznesu.
• W 2007r ASA zdobyła tytuł Gazeli Biznesu.
• W 2008r ASA zdobyła wyróżnienie w rankingu Gazel Biznesu.

Źródło:
www.gazele.pl/top/42,kto_jest_gazela_biznesu.html

Zainteresował Cię ten artykuł? Porozmawiajmy!

Zadzwoń! Jesteśmy dostępni w godz. 7:00 – 15:00 w dni robocze pod numerem:
+ 48 77 485 08 01
Wolisz do nas napisać? Skorzystaj z poniższego adresu:
sekretariat@asa.eu
Masz produktowy pomysł, problem lub wyzwanie? Poniższy formularz jest do Twojej dyspozycji.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest ASA Sp. z o.o. z siedzibą w Głubczycach, ul. Oświęcimska 11, 48-100 Głubczyce. Twoje dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania zgodnie z prawnie uzasadnionym celem administratora, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.