Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla ASA

Szanowni Państwo, miło nam poinformować naszych klientów i kontrahentów, że ASA otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, przyznawany jest przez Bisnode Dun&Bradstreet, niezależną, międzynarodową wywiadownię gospodarczą  Bisnode D&B, tym firmom, które w ostatnim roku obrachunkowym osiągnęły znakomity wynik kondycji finansowej, jak również odznaczają się doskonałą moralnością płatniczą.

Certyfikat dla ASA przyznano na podstawie danych finansowych z roku 2013. Ocena wiarygodności i stabilności Firmy opierała się na:

· analizie moralności płatniczej według programu Bisnode International Payment Monitor

· analizie wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych

· największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych

Otrzymanie tego wyróżnienia zaświadcza, że Firma ASA ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową, że jesteśmy lojalnym partnerem w biznesie i prowadzimy biznes w sposób etyczny.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to kolejna, ważna wizytówka Firmy i wyraźny sygnał dla obecnych, jak i potencjalnych kontrahentów, że ASA jest godnym zaufania partnerem biznesowym. Otrzymany przez ASA Certyfikat Wiarygodności Biznesowej jest potwierdzeniem:

· terminowości w regulowaniu zobowiązań,

· dobrych wskaźników finansowych,

· solidnego i perspektywicznego partnera biznesowego.

Zainteresował Cię ten artykuł? Porozmawiajmy!

Zadzwoń! Jesteśmy dostępni w godz. 7:00 – 15:00 w dni robocze pod numerem:
+ 48 77 485 08 01
Wolisz do nas napisać? Skorzystaj z poniższego adresu:
sekretariat@asa.eu
Masz produktowy pomysł, problem lub wyzwanie? Poniższy formularz jest do Twojej dyspozycji.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest ASA Sp. z o.o. z siedzibą w Głubczycach, ul. Oświęcimska 11, 48-100 Głubczyce. Twoje dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania zgodnie z prawnie uzasadnionym celem administratora, a w przypadku wyrażenia poniższych zgód również do celów marketingowych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.